آمار بازدید

تعداد اعضای سایت : 2
تعداد مطالب : 35
آدرس سایت ها : 18
تعداد بازدید کنندگان مطالب : 174038

افراد آنلاین

خطا: Community Builder support is enabled but Community Builder is not installed.

جستجوی محصولات

غلطک های کششی پرینت پست الکترونیکی

غلتک های کششی به طور انحصاری برای عملیات خاکی و زیـرسـازی، طراحی و تولید شده اند؛ فرکانس و دامنه و میزان ویبراسیون بر این اساس تعیین شده اند. شاسی آهنی این دستگاه ها با فاصله زیادی که از سطح زمین دارد؛ و نیز قرارگیری عرضی موتور گازوییلیِ آن، امکان فشرده سازیِ سطوحی با شیب حداکثر 40 درجه را فراهم می سازد.
کارایی این دستگاه ها با محرک ویبراسیونِ بــدون لَقی؛ تضمین شده است. یکی از بزرگ ترین مزایایِ غلتک های کششیِ پشت تراکتوریِ سریِ CH، هزینه اندکِ تعمیر و نگهداری دستگاه در طول زمان استفاده از آن است. نیروی موتور دستگاه از طریق سه عدد تسمه به درام منتقل می شود؛ بنا بر این، عمده ترین هزینۀ نگه داری دستگاه، مربوط به تعویض این تسمه ها پس از سپری شدن زمان طول عمر مفید آنها با توجه به نوع و مدت زمان استفاده از غلتک است.
این غلتک ها از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه اند. یکی دیگر از مزایای این غلتک ها شدتِ نیروی وارده به سطح کار است. چرا که تنها نقطه اتصال این دستگاه از طریق مال بند به ماشینِ    یدک کش است و هنگام فعال شدن ویبره غلتک، هیچ عاملی سبب کاهش نیروی درام بر روی سطح کار نمی شود و لرزش درام نیز به کابین رانندۀ یدک کش منتقل نمی شود.
- موتوری قدرتمند و کارآمد
موتور دستگاه در سخت ترین شرایط آب و هوایی و اقلیمی به بهترین نحو ممکن عمل می کند. عدم نیاز به رادیاتور، کار با این دستگاه را در مناطقی که آب و هوای گرم دارند؛ آسان کرده است.
حمل و نقل آسانِ غلتک در طـراحی این دستگاه از پیشرفته تــرین نرم افـزارهای ویژه طراحی ماشین آلات استفاده شده است و تمامی جنبه های کار با دستگاه در نظر گرفته شده است. حمل و نقل این دستگاه به راحتی در پروژه های عمرانی امکان پذیر است و می توان آن را بر رویِ کامیونی شش چرخ از کارگاهی به کارگاه دیگر انتقال داد.  غلتک های ایمن راه غرب در موقعیت های گوناگون، همیشه بهترین گزینه هستند. غلتک هایِ کوچک سری CG ، برای فشرده سازی سطوح مختلف آسفالت و خاک مانند پیاده روها؛ مسیرهای دوچرخه سواری، جاده های کوچک، و محوطه های کوچک پارکینک و غیره مناسب اند. این سطوح با غلتک های بزرگ تر قابل فشرده سازی نیستند. این غلتک های کوچک با وزن عملکرد حدوداً یک و نیم تن و اندازه های درام 80 ، 90 و 100 سانتی متر طراحی و تولید شده اند.
سیستم کمر شکن پیشرفته با قابلیت مانور در محوطه های کوچک شهری سیستم ویبره و انتقال حرکت در هر دو چرخ     سیستم هیدرولیک فرمان، سیستم کاهش آلایندگی محیط زیست، سیستم آب پاش منظم در هر دو چرخ، سیستم هوشمند حرکت، این دستگاه طوری طراحی شده است که تا زمانی که راننده روی صندلی ننشیند، دستگاه شروع به حرکت نخواهد کرد. ایـن ویژگی برای ایجاد ایمنی بیشتر در نظر گرفته شده است . قابلیت دید عالی لبه های درام و اطراف دستگاه و محیط کار، به دلیل پوشش مخروطی شکل جلویی دستگاه و نصب طولی موتور.     
- ایده آل برای زیر سازی و آسفالت
این دستگاه ها برای طیف گسترده ای از عملیات کوبش و زیرسازی و آسفالت سطوح کار طراحی شده است.     
- فرکانس های متغیر لــرزش
دسته گــاز مجهز به کنترل دستی یکپارچه، تغییرات فــرکانس لرزش در سرعت های مختلف موتور را تسهیل می کند.     
- ساختار کم حجم
حتی هنگامی که حرکت دشوار شود، این غلتک ها تقریبا در هر مکانی قابل استفاده اند و نیز به دلیل ارتفاع کم این دستگاه ها، می توان در جاهایی که سقف آنها کوتاه است، به نحو احسن از آن ها استفاده کرد.     
- کوبش سطوح کار درست تا لبه درام
طراحی منحصر به فرد این دستگاه ها، کوبش کامل سطح تا لبه جدول ها را تضمین می کند. عملکرد این ماشین بسیار آسان است، به طوری که کاربر می تواند در مدت چند دقیقه نحوۀ کار با آن را فراگیرد. دکمه های کنترل ویژۀ عملکرد های لرزش و چراغ ها به طوری واضح در قسمت پایین صفحه کنترل قرار گرفته است.

 

تماس با ما

address آدرس :
آذربایجان غربی، ارومیه، بلوار شیخ شلتوت، جنب پل رو گذر خاتم الانبیاء
tell تلفن :32374040 و 32375050 (44)
موبایل : 09144415383 و 09144416279
fax فکس :
32338079 (44)
e-mail ایمیل 1:info@irg-co.com
ایمیل 2:imen.gharb@yahoo.com

خبرنامه

برای دریافت تازه ترین اخبار لطفا در خبرنامه عضو شوید.
اخبار و اطلاعات مرتبط
اخبار شرکت و وب سایت
 

دریافت بصورت HTML؟

آخرین اخبار

طراحی و تولید مدرنترین ماشین آلات خدمات شهری